3 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 733-49-75
+380 (57) 786-18-81
ЧП "Циклон-софт"

Полисиликатная слаболужна штукатурка Novalit.

Полисиликатная слаболужна штукатурка Novalit.

Полисиликатные (низкощелочные) штукатурні маси Novalit T

Для оптимізації властивостей матеріалу на основі модифікованого калієвого рідкого скла компанія Farby KABE розробила інноваційну низкощелочную полисиликатную технологію. Ця технологія, при збереженні високої стійкості до атмосферних впливів, дозволяє вам легко наносити полисиликатные оздоблювальні матеріали як на мінеральні основи (наприклад, бетон, цементний і цементно-вапняну штукатурку), так і на підстави з добре пов'язаним малярським покриттям на базі пластичних мас. Розвиток полисиликатной технології призвело до появи на ринку оздоблювальних матеріалів лінійки продуктів NOVALIT.

Особливе місце в групі низкощелочных полисиликатных товарів займає фасадна декоративна штукатурка Novalit T. Відмінною особливістю штукатурки Novalit T є висока паропроникність і низька поверхнева вбираність. Полисикатная штукатурка Novalit T забезпечує високу стійкість фасадної системи до несприятливих погодних умов і перешкоджає швидкому забрудненню фасаду. В штукатурці Novalit T значно знижений рівень лужності (до рівня акрилових штукатурок), що призвело до зниження чутливості до несприятливих умов і полегшення роботи з матеріалом.

Novalit T призначений для виконання тонкошарового декоративно штукатурного покриття зовні і всередині будівель, а також у системах теплоізоляції на основі пінополістиролу і мінеральної вати. Штукатурна маса Novalit T колерується по віялу квітів від farby KABE або за зразком замовника.

Novalit T випускається в трьох типах фактур:

  • камінцева (баранчик),
  • короїд,
  • модельована.

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner